А до нас вже прийшов Святий Миколай !!!

Традиційно склалось, що цикл Новорічних та Різдвяних свят розпочинається Днем Святого Миколая.

17 грудня, напередодні цього свята, свята дитинства й щедрості, дирекція Меденицького професійного ліцею та профспілковий комітет привітали вступним словом всіх присутніх та учнів ліцею.

«Ми хочемо разом із вами відсвяткувати це свято, щоб кожен з вас відчув любов Святого Миколая. В ці дні він особливо посилає милість та своє заступництво. Саме такі щирі свята допомагають наповнити ваші серця теплом, добром та увагою», – такими словами почав своє привітання Святий Миколай.

Біля красуні-ялинки виступили та створили святковий настрій вихованці гуртка виразного читання під керівництвом Іванни Ложинської.

Святкові декорації, новорічно-різдвяні пісні та численні вітання створили затишну атмосферу, а солодкі подарунки стали чудовим завершенням свята.

Вступ 2024

Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж ЗАПРОШУЄ на навчання випускників 9-11 класів для здобуття професійної освіти.Переваги навчання:вступ здійснюється БЕЗ ІСПИТІВ та БЕЗ НМТ;якісна підготовка та комфортність навчання;повна загальна середня освіта та робітнича професія;щомісячна стипендія та можливість проживання в гуртожитку;спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності;пільги при вступі;доступність практики та можливість подальшого працевлаштування;перспективи професійного розвитку та престижність;курсова перепідготовка тракторист-машиніст […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x