Інклюзивне навчання

Звіт про проведення технічного обстеження обєкта:

Звіт про технічні умови

18 листопада 2023

“Супровід осіб з особливими освітніми потребами в рамках надання якісних освітніх послуг та всебічної допомоги під час воєнного стану”

Наш український народ завжди славився своєю щедрістю і гостинністю.Гостю в Україні пропонують найкраще, а до приходу гостей готуються ретельно та заздалегідь – прибирають оселю, стелять святкову скатертину, дістають красивий посуд, готують смачні та багаті страви. Зустрічаючи гостей, господині не тільки частують їх, а й віддають частинку своєї душі. «Клади перед людей хліб на столі, будеш у людей на чолі», – каже українська народна мудрість. Отже ми, як істинні українці, не могли вчинити інакше😉Нещодавно Меденицький професійний ліцей мав нагоду приймати гостей, учасників семінару під керівництвом Марії Васюник «Супровід осіб з особливими освітніми потребами в рамках надання якісних освітніх послуг та всебічної допомоги під час воєнного стану» Було цікаво долучитися, поділитися досвідом та запропонувати свої ідеї. В ході роботи панувала доброзичлива атмосфера. А ми з великою радістю могли спостерігати за цим.

10 вересня 2023

Особливого настрою, відновлення сили та козацького духу для учасників та гостей у День міста додала локація з приготування справжнього українського кулішу. Наші партнери із Державного навчального закладу Меденицький професійний ліцей, а саме майстрові виробничого навчання Марія Степанівна ШИМБРА та Марія Романівна ЛЕТНЯНКА, разом з учнями групи 22 к/к (Кухар. Кондитер) приготували неймовірно смачну українську страву та пригостили усіх присутніх. Сам процес підготовки приготування кулішу був цікавий та пізнавальний, долучились до нього студенти Факультет здоров’я людини та природничих наук ДДПУ ім. Івана Франка та допомогли дівчатам з облаштуванням локації. Щира подяка за співпрацю директору ДНЗ Меденицький професійний ліцей пану Василю Лужецькому @VasylLuzhetskyy та Oksana Kuzenko за організацію і супровід, усім учням та студентам за готовність допомагати та працю. І не втомлюємось дякувати ЗСУ! #деннийдогляд#NadiyaDrohobych#ВГОКоаліція#людизінвалідністю#хроніки_війни#аутизм#інтелектуальні_порушення#стоп_війні#соціальніпослуги#День_міста

#інклюзія_в_профтехосвіті – це співпраця Дрогобицького добровільного товариства захисту прав дітей та молоді з інвалідністю «НАДІЯ» та Державного навчального закладу

«Меденицький професійний ліцей» Меденицький професійний ліцей

5 червня 2023

Фрагменти з відкриття соціальної

крамниці – майстерні «НАДІЯ» …

#інклюзія_в_профтехосвіті

Надія Дрогобич/Nadiya Drohobych

Меденицький професійний ліцей

Фрагменти виїздного майстер-класу з приготування піци в Надія Дрогобич/Nadiya Drohobych
Майстрова : Марія Летнянка-Дякович
Учні групи 22 к/к

Непросто словами висловити вдячність, яку відчуваємо за своєчасно підставлене плече, за підтримку. Розуміння, що ми не одні, відчуття, що з будь-якою проблемою можемо впоратися, коли поруч є люди, готові розділити з вами тягар моменту – безцінне.

1 червня 2023 року ми святкували Міжнародний день захисту дітей. І так як і більшість заходів у Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» Надія Дрогобич/Nadiya Drohobych, ми знову провели його за партнерської допомоги Меденицький професійний ліцей ДНЗ «Меденицький професійний ліцей». Цього разу допомагали нам реалізувати задуми щодо приготування смаколиків та пригощання учасників та гостей свята. Щиро дякуємо директору Василю Степановичу ЛУЖЕЦЬКОМУ @VasyLLuzhetskyy, майстровій виробничого навчання Марії Романівні ЛЕТНЯНКА та ученицям групи 22 к/к – майбутнім кухарям/кондитерам.

Прийміть нашу вдячність за участь і допомогу. Нехай ваша душа багатіє добрими справами. Нехай на вашому шляху зустрічаються люди, гідні вашої людяності, такі ж щирі і надійні як ви. Сподіваємося на подальшу співпрацю, добрі людські стосунки і дружбу!

Фрагменти виїздного майстер-класу з приготування Трайфл (десерт в стаканчику) в
Надія Дрогобич/Nadiya Drohobych
Майстрова : Галина Волошин
Учні групи 21 к/к