День працівників освіти

День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, її народу і землі. Це не тільки професійне свято вчителів. Це свято усіх, хто глибоко шанує працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Силами талановитих гуртківців Меденицького професійного ліцею та за участі їх наставників було підготовлено креативне вітання дорогих освітян із їхнім професійним святом.

Вдячність, шана нині лине вам! Пишаємося вами і дякуємо за те, що навчаєте інших та постійно навчаєтесь самі. Дорогі педагоги, тепер, в умовах повномасштабної війни, на вас ще більше відповідальності, адже ви виховуєте тих, хто буде відбудовувати нашу державу, ви навчаєте майбутнє нашої країни. Впевнені, це буде успішне майбутнє. Робота працівників освіти – важка і не обмежується тривалістю уроку, вона потребує сил, наполегливості, індивідуального підходу до кожної дитини. Дякуємо за щоденну сумлінну працю.

Ви – сила! Ви не розгубилися, коли почалась війна. Ми робили коктейлі молотова. Ми навчалися віддалено, очно і змішано. Ми плели маскувальні сітки. Ми шукали продукти, готували їсти для поранених в шпиталі, ліпили вареники. Ми передавали смаколики та всяку всячину на фронт. Ми з вами збирали кошти на це все. Ми тримаємо надійний тил. Ми мовчки і гірко переживаємо кожну втрату. Ми з вами і далі будемо робити все, щоб Україна перемогла, щоб у нас було прекрасне майбутнє!

Любимо вас!

Ви – НАЙКРАЩІ!!!

Вступ 2024

Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж ЗАПРОШУЄ на навчання випускників 9-11 класів для здобуття професійної освіти.Переваги навчання:вступ здійснюється БЕЗ ІСПИТІВ та БЕЗ НМТ;якісна підготовка та комфортність навчання;повна загальна середня освіта та робітнича професія;щомісячна стипендія та можливість проживання в гуртожитку;спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності;пільги при вступі;доступність практики та можливість подальшого працевлаштування;перспективи професійного розвитку та престижність;курсова перепідготовка тракторист-машиніст […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x