Щорічна Всеукраїнська акція

Меденицький професійний ліцей долучився до проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходила з 25 листопада по 10 грудня 2021 року. Акція пройшла у вигляді годин класних керівників: «СНІД – біда людства»; «Пам’яті студенток розстріляних у Монреалі».

Соціальним педагогом ліцею Соломією Стецюцяк проведено урок-флешмоб «Червону стрічку носять не байдужі».

Також учні взяли участь у тренінговому занятті «Поінформований – значить захищений» та настільній просвітницько-профілактичній грі «Рожеві окуляри», переглянули відеофільм «Життя на продаж»

Було проведено заняття з елементами тренінгу «Скажи булінгу «Ні», на якому учні розвивали навички безпечної поведінки з метою попередження насильства та «Роль викладача у профілактиці булінгу», де педагогічні працівники розглянули типові психологічні портрети учасників булінгу та отримали інформацію про механізми реагування на випадки булінгу.

На уроці-толерантності з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями “Зрозуміти іншого”, учні інклюзивної групи сформували чітке уявлення про важливість емпатійного та толерантного ставлення до людей з інвалідністю.

На антикорупційному уроці учні ознайомилися з поняттям «корупція», переглянули відеоролики «Україна без корупції» , «Будинок Джека».

На завершення Акції викладачем предмету Громадянська освіта, Юлією Липин, було організовано та проведено виховну годину

«Подорож в країну Закону та Права», та вікторину, на якій учні позмагались в обізнаності щодо міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини.

 

 

Вступ 2024

Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж ЗАПРОШУЄ на навчання випускників 9-11 класів для здобуття професійної освіти.Переваги навчання:вступ здійснюється БЕЗ ІСПИТІВ та БЕЗ НМТ;якісна підготовка та комфортність навчання;повна загальна середня освіта та робітнича професія;щомісячна стипендія та можливість проживання в гуртожитку;спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності;пільги при вступі;доступність практики та можливість подальшого працевлаштування;перспективи професійного розвитку та престижність;курсова перепідготовка тракторист-машиніст […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x