Відкритий урок виробничого навчання

09 грудня 2021 року Олександрою Яровою, в групі 19к/к було проведено на високому професійному рівні відкритий урок виробничого навчання з професії Кондитер (IІІ розряд) на тему: “Приготування простих нарізних тістечок з пряничного та бісквітного тіста”.

Учні показали високий рівень знань та засвоєння практичних навичок.

Мета уроку: навчити учнів застосовувати набуті теоретичні знання на практиці.

Урок проходив у традиційній формі з дотриманням всіх етапів та відповідних вимог. Достатню увагу було приділено технології приготування та виготовлення виробів з бісквітного і пряничного тіста.

На уроці були присутні:

заступник директора з НВР Марія Жовнірів, старша майстрова Оксана Кузенко., методист Галина Жовнірів. та колеги – майстри виробничого навчання. Проведений урок отримав схвальні відгуки.

Вступ 2024

Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж ЗАПРОШУЄ на навчання випускників 9-11 класів для здобуття професійної освіти.Переваги навчання:вступ здійснюється БЕЗ ІСПИТІВ та БЕЗ НМТ;якісна підготовка та комфортність навчання;повна загальна середня освіта та робітнича професія;щомісячна стипендія та можливість проживання в гуртожитку;спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності;пільги при вступі;доступність практики та можливість подальшого працевлаштування;перспективи професійного розвитку та престижність;курсова перепідготовка тракторист-машиніст […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x