Гурткова робота

#ВСТУП_2024💙

9 березня 2024

«Читаю Шевченка і лячно мені. У кожному слові – сьогоднішні дні!..»#Шевченківський_тиждень_2024#Мій_ШевченкоДень другий💛Читаємо Шевченка 🇺🇦 Підготували: гуртківці та їх наставники.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У МЕДЕНИЦЬКОМУ АГРАРНО-ТЕХНОЛОГІЧНОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ КОЛЕДЖІ#Борітеся_поборетеДень третій💛 Слухаємо Шевченка 🇺🇦вик.: Вікторія Тарнавська керівник гуртка: Iryna Vorobets#Шевченківський_тиждень_2024#Мій_Шевченко

14 лютого 2024

Пропонуємо Вам переглянути фрагмент однієї з найулюбленіших українських комедій «Сватання на Гончарівці», підготовлений колективом гуртківців нашого коледжу:

24 грудня 2024

ІШЛО РІЗДВО в стражденну Україну…А українці ДУХОМ ПІДІЙМАЛИСЬ Й молитва їм лягала на вуста ! У радості й надії всі єдналисьІ зустрічали з ВІРОЮ ХРИСТА !!! 🙏✨

Декламує учениця 22 групи кухарів кондитерів – Жовнірів Соломія.

11 жовтня 2023

Вітаємо переможницю Всеукраїнського етно-фольк фестивалю серед учнівської молоді «Барвиста Україна»!Соломія Жовнірів, учениця групи 22 к/к посіла І місце у номінації «Художнє читання». Керівник Іванна Ложинська. Пишаємось талановитою молоддю. Бажаємо наснаги, творчих звершень, успіхів у вивченні й популяризації фольклорної спадщини України та у збереженні і розвитку її духовної культури!

Вітаємо ученицю 22 групи кухарів кондитерів з перемогою !

Важлива інформація