#_Випуск_2024!

#_Випуск_2024!

Нещодавно було ще гамірно, гучно, багатолюдно, а нині пусті кабінети, тиша, приємні і щемливі спогади…Випускники коледжу отримали дипломи кваліфікованих робітників і, завершивши навчання, покрокували у доросле життя.Нехай щастить вам, любі випускники! Ви назавжди залишаєтесь в думках, спогадах, у серцях своїх викладачів. Ви чотири роки творили історію коледжу словами і діями, знаннями, навиками, талантами і вміннями!Нехай неодмінно прийде у ваше життя МИР, СВІТЛО, ПЕРЕМОГА і подарує Вам натхнення, фантазії, ідеї для творінь в ім’я красивої, вільної, незламної УКРАЇНИ!!!Віримо у ваш успіх!В добру путь!

День Героя – дата, важливість якої неможливо недооцінити сьогодні. З сумом і болем згадуємо всіх, хто загинув за свій народ, з надією і вірою молимося за тих, хто сьогодні стоїть на сторожі нашого спокою і виборює мир на своїй землі.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x