Радіодиктант – 2021

Головною метою проведення радіодиктанту до Дня писемності та мови було не виставляння оцінок, а спонукання до вивчення української мови, вдосконалення, підвищення культури української мови.
Учні ліцею не тільки писали онлайн-диктант в режимі реального часу, а й мали змогу переглянути змістовно підготовлену презентацію "Наша мова калинова", яку організувала викладач української мови та літератури Оксана Раделицька.
Дякуємо всім охочим перевірити знання української мови.
Головною метою проведення радіодиктанту до Дня писемності та мови було не виставлення оцінок, а спонукання до вивчення української мови, вдосконалення, підвищення культури української мови. Учні ліцею не тільки писали онлайн-диктант в режимі реального часу, а й мали змогу переглянути змістовно підготовлену презентацію “Наша мова калинова”, яку організувала викладач української мови та літератури Оксана Раделицька. Дякуємо всім охочим перевірити свої знання з української мови.

Вступ 2024

Меденицький аграрно-технологічний професійний коледж ЗАПРОШУЄ на навчання випускників 9-11 класів для здобуття професійної освіти.Переваги навчання:вступ здійснюється БЕЗ ІСПИТІВ та БЕЗ НМТ;якісна підготовка та комфортність навчання;повна загальна середня освіта та робітнича професія;щомісячна стипендія та можливість проживання в гуртожитку;спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності;пільги при вступі;доступність практики та можливість подальшого працевлаштування;перспективи професійного розвитку та престижність;курсова перепідготовка тракторист-машиніст […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x