![Головною метою проведення радіодиктанту до Дня писемності та мови було не виставляння оцінок, а спонукання до вивчення української мови, вдосконалення, підвищення культури української мови.
Учні ліцею не тільки писали онлайн-диктант в режимі реального часу, а й мали змогу переглянути змістовно підготовлену презентацію "Наша мова калинова", яку організувала викладач української мови та літератури Оксана Раделицька.
Дякуємо всім охочим перевірити знання української мови.](https://medenytskyipl.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-2.jpg)
09.11.2021
Головна новина
Радіодиктант – 2021
![](https://medenytskyipl.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/11/4-1.jpg)
![Головною метою проведення радіодиктанту до Дня писемності та мови було не виставляння оцінок, а спонукання до вивчення української мови, вдосконалення, підвищення культури української мови.
Учні ліцею не тільки писали онлайн-диктант в режимі реального часу, а й мали змогу переглянути змістовно підготовлену презентацію "Наша мова калинова", яку організувала викладач української мови та літератури Оксана Раделицька.
Дякуємо всім охочим перевірити знання української мови.](https://medenytskyipl.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-2.jpg)
Якщо у вас виникли питання
напишіть нам
09.11.2021
Головна новина
#_Випуск_2024! Нещодавно було ще гамірно, гучно, багатолюдно, а нині пусті кабінети, тиша, приємні і щемливі спогади…Випускники коледжу отримали дипломи кваліфікованих робітників і, завершивши навчання, покрокували у доросле життя.Нехай щастить вам, любі випускники! Ви назавжди залишаєтесь в думках, спогадах, у серцях своїх викладачів. Ви чотири роки творили історію коледжу словами і діями, знаннями, навиками, талантами і […]